120 gadus vecs mūks, kurš apgalvo, ka ir vecākais cilvēks pasaulē, uzskata, ka visu mūžu ilgais celibāts kalpojis par viņa ilgdzīvošanas noslēpumu.
Saskaņā ar pases informāciju, Svami Sivananda piedzima 1896. gadā 8. augustā.
Izskatīdamies diezgan jauneklīgs savam vecumam, Svami tagad ir pieteicies Ginesa Pasaules rekordiem, lai tiktu oficiāli atzīts par pasaulē vecāko.
Svami piedzima ārkārtīgi nabadzīgā indiešu ģimenē. Šobrīd viņš dzīvo Kalkutas pilsētā, bet visu agrāko dzīvi esot pavadījis Varanasi. Par spīti savam pārsteidzošajam vecumam, viņš dzīvo bez citu palīdzības un bez medikamentiem, kā arī katru dienu stundām ilgi nodarbojas ar jogu.
Taču sekss ne tuvu nav viss, no kā viņš dzīvē atteicies. Ir vēl vairāki citi noteikumi.
Lasi vēl: Viņš atteicās no alkohola. Pēc 600 dienām viņu nav iespējams atpazīt!
Lai uzzinātu vairāk par šī cilvēka apbrīnojamo dzīvi un ko par to saka viņš pats, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- VSAA izplata svarīgu ziņu iedzīvotājiem saistībā ar maksājumiem: “Īpaši pabrīdiniet savus vecākus un vecvecākus”
- Uz Latvijas pusi tuvojas ciklons “Kristīne”: vai tuvākajās dienās jutīsim tā ietekmi uz laikapstākļiem
- Ko zīmes dabā saka par 2026. gada vasaru – Viļa Bukša prognoze pēc pieredzētā sala viļņa
- Rēķini būs lieli, bet atbalsts – mērķtiecīgs: kam valsts šoziem palīdzēs segt apkures izmaksas
- Globas ķīniešu horoskopa prognoze 3. februārim: sešām zīmēm solīta liela veiksme, pārējām – jābūt modrām
- Daudzi Latvijas kaķu īpašnieki var tikt pie 2500 eiro soda, ja savu murrātāju laiž brīvsolī: kas jāzina







